O NÁS

Provozovatelem internetového portálu Adriatic HR je cestovní agentura Zbyněk Křen33
Cestovní agentura Zbyněk Křen vznikla již v roce 1996. Centrála cestovní agentury je ve Veselí nad Moravou. Od počátku své činnosti cestovní agentura nabízí vlastní pobyty v apartmánech v Chorvatsku a v Itálii.
V současné době nabízíme ubytování v apartmánech po celém pobřeží ale i na ostrovech Chorvatska, V Itálii nabízíme ubytování v oblasti Silvi Marina.
Prostřednictvím našich kamenných poboček nebo webových stránek můžete zakoupit letenky do celého světa.
Jsme prodejním místem autobusových jízdenek společnosti Student agency.
Spolupracujeme jak s velkými touroperátory tak s menšími regionálními cestovními kancelářemi které nabízejí kvalitní produkty. Za 18 let činnosti jsme získali spoustu stálých a spokojených klientů, kteří opakovaně využívají našich služeb. Jsme autorizovaní prodejci více než 250 cestovních kanceláří.

V roce 2005 jsme pro naše klienty otevřeli novou pobočku v Uherském Hradišti.
V roce 2007 jsem spustili internetový prodej zájezdů přes portál mojecesta.
V roce 2009 se naše centrála ve Veselí nad Moravou stala díky úzké a dobré spolupráci exkluzivním partnerem cestovní kanceláře Exim tours
Od roku 2010 nabízíme ubytování v apartmánovém domě FATRAPARK 2 , kde vlastníme apartmán, a o pronájem apartmánů dalších majitelů se staráme. Apartmány se nacházejí na Slovensku v Ružomberku v části Hrabovská dolina jen 150 m od lanovky vedoucí do skiareálu Malino Brdo.
V roce 2011 získaly naše stránky ohodnocení web roku v prestižní soutěži Živnostník roku.
V roce 2014 jsme z důvodu velké poptávky spustili ve spolupráci s Chorvatskou cestovní agenturou Adriatic.hr naši novou internetovou prezentaci pro rezervaci ubytování v Chorvatsku.